az en
Cədvəl Təqvim
I tur, 10 avqust (cümə)
1. “Qarabağ” FK (Ağdam) – “Zirə” PFK (Bakı)
 
11 avqust (şənbə)
2. “Sumqayıt” FK (Sumqayıt) – “Neftçi” PFK (Bakı) 0:2
 
12 avqust (bazar)
3. “Keşlə” PFK (Bakı) – “Sabah” FK (Bakı) 0:1
4. “Qəbələ” İK (Qəbələ) – “Səbail” PFK (Bakı) 3:0
 
14-15 avqust (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
Çempionlar Liqası (III təsnifat mərhələsi, cavab oyunu)
 
16 avqust (cümə axşamı)
Avropa Liqası (III təsnifat mərhələsi, cavab oyunu)
 
II tur, 18 avqust (şənbə)
5. “Səbail” PFK – “Qarabağ” FK 0:2
6. “Zirə” PFK – “Keşlə” PFK 2:2
 
19 avqust  (bazar)
7. “Sabah” FK  – “Sumqayıt” FK 1:4
8. “Neftçi” PFK   – “Qəbələ” İK 2:1
 
21-22 avqust (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
Çempionlar Liqası (play-off)
 
23 avqust (cümə axşamı)
Avropa Liqası (play-off)
III tur, 25 avqust (şənbə)
 
9. “Qarabağ” FK – “Neftçi” PFK 1:1
10. “Qəbələ” İK – “Sumqayıt” FK 1:1
 
26 avqust (bazar)
11. “Zirə” PFK  – “Sabah” FK 0:2
12. “Keşlə” PFK – “Səbail” PFK 1:2
 
28-29 avqust (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
Çempionlar Liqası (play-off)
 
30 avqust (cümə axşamı)
Avropa Liqası (play-off)
 
07 sentyabr (cümə)
Azərbaycan - Kosovo
 
10 sentyabr (bazar ertəsi)
Malta - Azərbaycan
 
IV tur, 15 sentyabr (şənbə)
13. “Qarabağ” FK -  “Sumqayıt” FK  1:0 
14. “Səbail” PFK – “Zirə” PFK 1:1
 
16 sentyabr (bazar)
15. “Sabah” FK  – “Qəbələ” İK 1:0
16. “Neftçi” PFK – “Keşlə” PFK 2:0
 
 
18-19 sentyabr (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
Çempionlar Liqası (Qrup mərhələsi)
 
20 sentyabr (cümə axşamı)
Avropa Liqası (Qrup mərhələsi)
 
V tur, 22 sentyabr (şənbə)
17. “Səbail” PFK – “Sabah” FK 0:0
18. “Zirə” PFK – “Neftçi” PFK 1:2
 
 
23 sentyabr (bazar)
19. “Keşlə” PFK – “Sumqayıt” FK 1:2
20. “Qarabağ” FK – “Qəbələ” İK 4:1
 
Ehtiyat gün
26 sentyabr (çərşənbə)
 
VI tur, 29 sentyabr (şənbə)
21. “Sabah” FK  – “Qarabağ” FK 0:2
22. “Neftçi” PFK – “Səbail” PFK 4:0
 
30 sentyabr (bazar)
23. “Qəbələ” İK  – “Keşlə” PFK 1:1
24. “Sumqayıt” FK  – “Zirə” PFK 1:0
 
 02-03 oktyabr (çərşənbə axşamı, çərşənbə)
Çempionlar Liqası (QM -2)
 
04 oktyabr (cümə axşamı)
Avropa Liqası (QM-2)
 
VII tur, 05 oktyabr (cümə)
25. “Neftçi” PFK  – “Sabah” FK 2:0
26. “Səbail” PFK – “Sumqayıt” FK 2:0
 
06 oktyabr (şənbə)
27. “Zirə” PFK – “Qəbələ” İK 1:0
28. “Keşlə” PFK – “Qarabağ” FK
 
11 oktyabr (cümə axşamı)
Farer adaları - Azərbaycan
 
14 oktyabr (bazar)
Azərbaycan - Malta
 
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları