az en
Əsasnamə Təqvim Cədvəl Bombardir
A zonası - I Dövrə
I tur
II tur
III tur
21 sentyabr
Bakinka FK (Bakı) - White City (Bakı)  0:0
Keşlə FK (Bakı) - Sumqayıt FK  1:2
Neftçi PFK (Bakı) - Üçgün (Xaçmaz)  3:2
Amasiya FK (Bakı) - Dağlı FK (Quba)  23:0
28 sentyabr
Amasiya FK (Bakı)-Neftçi PFK (Bakı)  4:0
Sumqayıt FK-Bakinka FK (Bakı)  0:0
Üçgün (Xaçmaz)-Keşlə FK (Bakı)  4:0
Dağlı FK (Quba)-White City (Bakı)  3:2
5 oktyabr
Keşlə FK (Bakı) - Amasiya FK (Bakı) 0:6
White City (Bakı) - Sumqayıt FK 1:2
Neftçi PFK (Bakı) - Dağlı FK (Quba) 12:0
Bakinka FK (Bakı) - Üçgün (Xaçmaz) 0:2
 
IV tur
V tur
VI tur
12 oktyabr
Amasiya FK (Bakı)-Bakinka FK (Bakı)  7:0
Neftçi PFK (Bakı)-Keşlə FK (Bakı)  8:0
Dağlı FK (Quba)-Sumqayıt FK  2:1
Üçgün (Xaçmaz)-White City (Bakı)  3:0
19 oktyabr
White City (Bakı) - Amasiya FK (Bakı) 0:5
Bakinka FK (Bakı) - Neftçi PFK (Bakı) 0:5
Sumqayıt FK - Üçgün (Xaçmaz) 0:2
Keşlə FK (Bakı) - Dağlı FK (Quba) 1:0
26 oktyabr
Keşlə FK (Bakı) - Bakinka FK (Bakı) 0:1
Neftçi PFK (Bakı) - White City (Bakı) 8:1
Amasiya FK (Bakı) - Sumqayıt FK 6:0
Dağlı FK (Quba) - Üçgün (Xaçmaz) 1:2
 
VII tur
2 noyabr
White City (Bakı) - Keşlə FK (Bakı)  0:1
Üçgün (Xaçmaz) - Amasiya FK (Bakı)  0:5
Bakinka FK (Bakı) - Dağlı FK (Quba)  1:0
Sumqayıt FK - Neftçi PFK (Bakı)  0:5
B zonası - I Dövrə
I tur
II tur
III tur
21 sentyabr
Xırdalan City (Bakı) - Əhmədli Yunayted (Bakı)  0:6
Fidan (Bakı) - UGİM (Xaçmaz)  0:1
Gömrükçü FK (Bakı) - Şollar (Xaçmaz)  21:0
8 №-li RiOEUGiM(Bakı) - Qusar  8:0
28 sentyabr
8 №-li RiOEUGiM(Bakı)-Gömrükçü FK (Bakı)  1:4
UGİM (Xaçmaz)-Xırdalan City (Bakı)  5:0
Şollar (Xaçmaz)-Fidan (Bakı)  0:7
Qusar-Əhmədli Yunayted (Bakı)  2:0
5 oktyabr
Fidan (Bakı) - 8 №-li RiOEUGiM(Bakı) 3:4
Xırdalan City (Bakı) - Şollar (Xaçmaz) 0:0
Əhmədli Yunayted (Bakı) - UGİM (Xaçmaz) 1:10
Gömrükçü FK (Bakı) - Qusar 9:0
 
IV tur
V tur
VI tur
12 oktyabr
8 №-li RiOEUGiM(Bakı)-Xırdalan City (Bakı)  4:0
Gömrükçü FK (Bakı)-Fidan (Bakı)  3:1
Şollar (Xaçmaz)-Əhmədli Yunayted (Bakı)  0:7
Qusar-UGİM (Xaçmaz)  1:5
19 oktyabr
Əhmədli Yunayted (Bakı) - 8№-li RiOEUGiM (Bakı) 2:6
Xırdalan City (Bakı) - Gömrükçü FK (Bakı)  0:14
UGİM (Xaçmaz) - Şollar (Xaçmaz) 6:0
Fidan (Bakı) - Qusar 3:0
26 oktyabr
Gömrükçü FK (Bakı) - Əhmədli Yunayted (Bakı) 8:2
Fidan (Bakı) - Xırdalan City (Bakı) 4:0
8№-li RiOEUGiM(Bakı) - UGİM (Xaçmaz) 3:3
Qusar - Şollar (Xaçmaz) 9:0
 
VII tur
2 noyabr
Şollar (Xaçmaz)-8№-li RiOEUGiM(Bakı)  0:17
UGİM (Xaçmaz)-Gömrükçü FK (Bakı)  2:1
Xırdalan City (Bakı)-Qusar  0:3
Əhmədli Yunayted (Bakı)-Fidan (Bakı)  1:3
A zonası - II Dövrə
VIII tur
IX tur
X tur
9 noyabr
White City (Bakı)-Bakinka FK (Bakı)  0:1
Dağlı FK (Quba)-Amasiya FK (Bakı)  0:7
Üçgün (Xaçmaz)-Neftçi PFK (Bakı)  0:3
Sumqayıt FK-Keşlə FK (Bakı)  2:0
16 noyabr
Neftçi PFK (Bakı)-Amasiya FK (Bakı)  2:0
Bakinka FK (Bakı)-Sumqayıt FK  1:2
White City (Bakı)-Dağlı FK (Quba)  0:0
Keşlə FK (Bakı)-Üçgün (Xaçmaz)  0:1
23 noyabr
Amasiya FK (Bakı) - Keşlə FK (Bakı) 3:0
Sumqayıt FK - White City (Bakı) 5:0
Üçgün (Xaçmaz) - Bakinka FK (Bakı) 2:0
Dağlı FK (Quba) - Neftçi PFK (Bakı) 0:6
 
XI tur
XII tur
XIII tur
30 noyabr
Keşlə FK (Bakı)-Neftçi PFK (Bakı)  0:9
Bakinka FK (Bakı)-Amasiya FK (Bakı)  0:3
Sumqayıt FK-Dağlı FK (Quba)  3:0
White City (Bakı)-Üçgün (Xaçmaz)  0:2
7 dekabr
Dağlı FK (Quba) - Keşlə FK (Bakı)
Neftçi PFK (Bakı) - Bakinka FK (Bakı)
Amasiya FK (Bakı) - White City (Bakı)
Üçgün (Xaçmaz) - Sumqayıt FK
14 dekabr
Üçgün (Xaçmaz) - Dağlı FK (Quba)
Sumqayıt FK - Amasiya FK (Bakı)
White City (Bakı) - Neftçi PFK (Bakı)
Bakinka FK (Bakı) - Keşlə FK (Bakı)
 
XIV tur
21 dekabr
Dağlı FK (Quba) - Bakinka FK (Bakı)
Keşlə FK (Bakı) - White City (Bakı)
Neftçi PFK (Bakı) - Sumqayıt FK
Amasiya FK (Bakı) - Üçgün (Xaçmaz)
B zonası - II Dövrə
VIII  tur
IX tur
X tur
9 noyabr
Əhmədli Yunayted (Bakı)-Xırdalan City (Bakı)  6:0
UGİM (Xaçmaz)-Fidan (Bakı)  0:1
Qusar-8№-li RiOEUGiM(Bakı)  0:6
Şollar (Xaçmaz)-Gömrükçü FK (Bakı)  0:17
16 noyabr
Gömrükçü FK (Bakı)-8№-li RiOEUGiM(Bakı)  2:1
Xırdalan City (Bakı)-UGİM (Xaçmaz)  0:8
Fidan (Bakı)-Şollar (Xaçmaz)  8:0
Əhmədli Yunayted (Bakı)-Qusar  2:1
23 noyabr
8№-li RiOEUGiM(Bakı) - Fidan (Bakı) 2:1
UGİM (Xaçmaz) - Əhmədli Yunayted (Bakı) 7:1
Şollar (Xaçmaz) - Xırdalan City (Bakı) 1:2
Qusar - Gömrükçü FK (Bakı) 0:5
 
XI  tur
XII  tur
XIII  tur
30 noyabr
Xırdalan City (Bakı)-8№-li RiOEUGiM(Bakı)  0:8
Fidan (Bakı)-Gömrükçü FK (Bakı)  2:4
Əhmədli Yunayted (Bakı)-Şollar (Xaçmaz)  6:1
UGİM (Xaçmaz)-Qusar  3:0
7 dekabr
Qusar - Fidan (Bakı)
Gömrükçü FK (Bakı) - Xırdalan City (Bakı)
8№-li RiOEUGiM(Bakı) - Əhmədli Yunayted (Bakı)
Şollar (Xaçmaz) - UGİM (Xaçmaz)
14 dekabr
Şollar (Xaçmaz) - Qusar
UGİM (Xaçmaz) - 8№-li RiOEUGiM(Bakı)
Əhmədli Yunayted (Bakı) - Gömrükçü FK (Bakı)
Xırdalan City (Bakı) - Fidan (Bakı)
 
XIV  tur
21 dekabr
Qusar - Xırdalan City (Bakı)
Fidan (Bakı) - Əhmədli Yunayted (Bakı)
Gömrükçü FK (Bakı) - UGİM (Xaçmaz)
8№-li RiOEUGiM(Bakı) - Şollar (Xaçmaz)
 
 
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları