az en
Təqvim Cədvəl Bombardir
I Dövrə
I tur
II tur
III tur
27 oktyabr
Tomris (Gəncə)-İnstitut (Şəmkir) 7:0
Mingəçevir-Kür (Samux)
UGİM (Naftalan)-Gənclik UFK  12:0        
Altunay (Şəmkir)-Azəri TİM (Gəncə) 7:0
3 noyabr
İnstitut (Samux)-Azəri TİM (Gəncə) 2:0
Kür (Samux)-UGİM (Naftalan) 0:6
Gənclik UFK (Gəncə)-Altunay (Şəmkir) 0:3
Tomris (Gəncə)-Mingəçevir 1:4
10 noyabr
Mingəçevir-İnstitut (Samux) 2:0
UGİM (Naftalan)-Tomris (Gəncə) 2:0
Altunay (Şəmkir)-Kür (Samux) 10:0
Azəri TİM (Gəncə)-Gənclik UFK (Gəncə) 0:5
 
IV tur
V tur
VI tur
17 noyabr
Tomris (Gəncə)-Altunay (Şəmkir) 1:3
Mingəçevir-UGİM (Naftalan) 0:7
İnstitut (Samux)-Gənclik UFK (Gəncə) 1:0
Kür (Samux)-Azəri TİM (Gəncə) 0:2
24 noyabr
Altunay (Şəmkir)-Mingəçevir  3:0
Azəri TİM (Gəncə)-Tomris (Gəncə) 1:7
UGİM (Naftalan)-İnstitut (Samux) 11:0
Gənclik UFK (Gəncə)-Kür (Samux) 2:1
1 dekabr
Mingəçevir-Azəri TİM (Gəncə)  0:0
UGİM (Naftalan)-Altunay (Şəmkir) 1:3
İnstitut (Samux)-Kür (Samux) 1:0
Tomris (Gəncə)-Gənclik UFK (Gəncə) 1:4
 
VII tur
8 dekabr
Altunay (Şəmkir)-İnstitut (Samux)  2:0
Azəri TİM (Gəncə)-UGİM (Naftalan)  1:11
Gənclik UFK (Gəncə)-Mingəçevir   3:0
Kür (Samux)-Tomris (Gəncə)  0:6
II Dövrə
VIII tur
IX tur
X tur
15 dekabr
İnstitut (Samux)-Tomris (Gəncə)  0:1
Kür (Samux)-Mingəçevir  0:5
Gənclik UFK (Gəncə)-UGİM (Naftalan)  0:2
Azəri TİM (Gəncə)-Altunay (Şəmkir)  0:10
22 dekabr
Azəri TİM (Gəncə)-İnstitut (Samux)  1:0
Altunay (Şəmkir)-Gənclik UFK (Gəncə)  2:0
UGİM (Naftalan)-Kür (Samux)  9:0
Mingəçevir-Tomris (Gəncə)  4:0
19 yanvar
İnstitut (Samux)-Mingəçevir  0:0
Tomris (Gəncə)-UGİM (Naftalan)  1:4
Kür (Samux)-Altunay (Şəmkir)  0:5
Gənclik UFK (Gəncə)-Azəri TİM (Gəncə)  6:0
 
XI tur
XII tur
XIII tur
26 yanvar
Gənclik UFK (Gəncə)-İnstitut (Samux)  4:0
Azəri TİM (Gəncə)-Kür (Samux)  1:1
Altunay (Şəmkir)-Tomris (Gəncə)  1:0
UGİM (Naftalan)-Mingəçevir  1:0
23 fevral
İnstitut (Samux)-UGİM (Naftalan)  0:5
Tomris (Gəncə)-Azəri TİM (Gəncə)  1:0
Mingəçevir-Altunay (Şəmkir)  1:1
Kür (Samux)-Gənclik UFK (Gəncə)  0:8
2 mart
Kür (Samux)-İnstitut (Samux)  0:3
Gənclik UFK (Gəncə)-Tomris (Gəncə)  3:0
Azəri TİM (Gəncə)-Mingəçevir  0:2
Altunay (Şəmkir)-UGİM (Naftalan)  0:2
 
XIV tur
9 mart
İnstitut (Samux)-Altunay (Şəmkir)  0:5
Tomris (Gəncə)-Kür (Samux)  9:1
UGİM (Naftalan)-Azəri TİM (Gəncə)  5:0
Mingəçevir-Gənclik UFK (Gəncə)  0:3
Play-off
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları