az en
Əsasnamə Təqvim Cədvəl Bombardir
I Dövrə
I tur
II tur
III tur
21 sentyabr
UGİM (İsmayıllı) - Ağgöl (Ağcabədi)  8:0
Mil-Muğan (İmişli) - Aran FK (Ağcabədi)  1:2
Babadağ (İsmayıllı) - UGİM (Göyçay)  3:0
Bəhramtəpə (İmişli) - Mələklər (Lənkəran)
28 sentyabr
Babadağ (İsmayıllı)-UGİM (İsmayıllı)  0:2
Aran FK (Ağcabədi)-Bəhramtəpə (İmişli)  3:0 (+:-)
Ağgöl (Ağcabədi)-Mil-Muğan (İmişli)  4:0
UGİM ( Göyçay)-Mələklər (Lənkəran)  1:0
5 oktyabr
UGİM (İsmayıllı)-UGİM ( Göyçay)  9:0
Mil-Muğan (İmişli)-Babadağ (İsmayıllı)  0:1
Bəhramtəpə (İmişli)-Ağgöl (Ağcabədi)  0:0
Mələklər (Lənkəran)-Aran FK (Ağcabədi)
 
IV tur
V tur
VI tur
12 oktyabr
Ağgöl (Ağcabədi)-Mələklər (Lənkəran)  2:1
UGİM (İsmayıllı)-Mil-Muğan (İmişli)  4:0
UGİM (Göyçay)-Aran FK (Ağcabədi)  0:4
Babadağ (İsmayıllı)-Bəhramtəpə (İmişli)  0:0
19 oktyabr
Mil-Muğan (İmişli) - UGİM (Göyçay)
Bəhramtəpə (İmişli) - UGİM (İsmayıllı)
Mələklər (Lənkəran) - Babadağ (İsmayıllı)
Aran FK (Ağcabədi) - Ağgöl (Ağcabədi)
26 oktyabr
UGİM (Göyçay) - Ağgöl (Ağcabədi)
Babadağ (İsmayıllı) - Aran FK (Ağcabədi)
UGİM (İsmayıllı) - Mələklər (Lənkəran)
Mil-Muğan (İmişli) - Bəhramtəpə (İmişli)
 
VII tur
2 noyabr
Bəhramtəpə (İmişli) - UGİM (Göyçay)
Mələklər (Lənkəran) - Mil-Muğan (İmişli)
Aran FK (Ağcabədi) - UGİM (İsmayıllı)
Ağgöl (Ağcabədi) - Babadağ (İsmayıllı)
 
 
II Dövrə
VIII  tur
IX tur
X tur
9 noyabr
UGİM (Göyçay) - Babadağ (İsmayıllı)
Ağgöl (Ağcabədi) - UGİM (İsmayıllı)
Aran FK (Ağcabədi) - Mil-Muğan (İmişli)
Mələklər (Lənkəran) - Bəhramtəpə (İmişli)
16 noyabr
Mələklər (Lənkəran) - UGİM (Göyçay)
Bəhramtəpə (İmişli) - Aran FK (Ağcabədi)
Mil-Muğan (İmişli) - Ağgöl (Ağcabədi)
UGİM (İsmayıllı) - Babadağ (İsmayıllı)
23 noyabr
UGİM (Göyçay) - UGİM (İsmayıllı)
Babadağ (İsmayıllı) - Mil-Muğan (İmişli)
Ağgöl (Ağcabədi) - Bəhramtəpə (İmişli)
Aran FK (Ağcabədi) - Mələklər (Lənkəran)
 
XI tur
XII tur
XIII tur
30 noyabr
Aran FK (Ağcabədi) - UGİM (Göyçay)
Mələklər (Lənkəran) - Ağgöl (Ağcabədi)
Bəhramtəpə (İmişli) - Babadağ (İsmayıllı)
Mil-Muğan (İmişli) - UGİM (İsmayıllı)
7 dekabr
UGİM (Göyçay) - Mil-Muğan (İmişli)
UGİM (İsmayıllı) - Bəhramtəpə (İmişli)
Babadağ (İsmayıllı) - Mələklər (Lənkəran)
Ağgöl (Ağcabədi) - Aran FK (Ağcabədi)
14 dekabr
Ağgöl (Ağcabədi) - UGİM (Göyçay)
Aran FK (Ağcabədi) - Babadağ (İsmayıllı)
Mələklər (Lənkəran) - UGİM (İsmayıllı)
Bəhramtəpə (İmişli) - Mil-Muğan (İmişli)
 
XIV tur
21 dekabr
UGİM (Göyçay) - Bəhramtəpə (İmişli)
Mil-Muğan (İmişli) - Mələklər (Lənkəran)
UGİM (İsmayıllı) - Aran FK (Ağcabədi)
Babadağ (İsmayıllı) - Ağgöl (Ağcabədi)
Play-off
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları