az en
News / Seleksiya xarakterli oyunlar keçiriləcək

Seleksiya xarakterli oyunlar keçiriləcək

U-17, U-16 Dərc olundu: 16.01.2020 Çap
Yanvarın 24-də Bakı Olimpiya Stadionunun ehtiyat meydanında 16 və 17 yaşadək futbolçulardan ibarət Azərbaycan yığma komandaları arasında seleksiya xarakterli 2 oyun keçiriləcək. Oyunlara dəvət olunmuş futbolçuların siyahısını diqqətinizə çatdırırıq:
 
Seleksiya xarakterli oyunlar keçiriləcək
U-16
 
AD, SOYAD
KLUB
1
Rüfət Zülfüqarlı
Keşlə
2
Aqil Əzimli
Keşlə
3
Nihad Əliyev
Keşlə
4
İftixar İbrahimov
Keşlə
5
İbrahim Nağıyev
Sumqayıt
6
Xəyal Feyzullayev
Sumqayıt
7
Sənan Hüseynov
Sumqayıt
8
Kənan Cavadlı
Sumqayıt
9
Rufət  Abbasov
Neftçi
10
İbrahim İbrahimli
Neftçi
11
Telman Bağırov
Neftçi
12
Ömər Qurbanov
Neftçi
13
Elmir Hüseyinli
Qəbələ
14
Okan Təhməzli
Qəbələ
15
Sənan Kərimov
Qəbələ
16
Ravil Qafarov
Qəbələ
17
Şahin Şahniyarov
Qəbələ
18
Eşqin Əhmədov
Qəbələ
19
Sənan Ağalarov
Qəbələ
20
Tamirlan Məmmədov
Səbail
21
Zaman Zamanlı
Səbail
22
Ayxan Bədizadə
Səbail
23
Həcıəli Şirəliyev
Səbail
24
Ayxan Nəsirli
Səbail
25
Təhmasib Həmidli
Səbail
26
İbrahim Ağayarov
Qarabağ
27
Cavid Məmmədli
Qarabağ
28
Vüsal Hüseynli
Qarabağ
29
Həmzəli Mikayilov
Sabah
30
Səbuhi  Qurbanov
Sabah
31
Emil Həbibov
Sabah
32
Firuddin Qasımov
Sabah
33
Fəxri Məmmədli
Sabah
34
Emin Hüseynzadə
Binə
35
Hüseyn Əşrəfli
UGİM Mingəçevir
36
İzzət Əliyev
Muğan PFK Salyan
37
Arzu Atakişiyev
Kəpəz Gəncə
38
Nihad Həlili
UGİM Mingəçevir
39
Amin Nadirli
Quba
40
Omar Musayev
Zaqatala
41
Nabil Abuşuşa
Quba
42
Elgün Şaxmirov
Gənclik Şəki
 
 
U-17
 
AD, SOYAD
KLUB
1
Ümid Tağizadə
Neftçi
2
Fariz Xeyrullayev
Neftçi
3
Oruc Məmmədov
Neftçi
4
Ağadadaş Salyanski
Neftçi
5
Elcan Əbilov
Neftçi
6
Tofiq Bayramov
Keşlə
7
Sahib Həsənov
Keşlə
8
Qurban Səfərov
Keşlə
9
Nihad Şirinzadə
Keşlə
10
Vasif Fərəcov
Qarabağ
11
Amin Qarayev
Qarabağ
12
Nahid Tanrıverdiyev
Qarabağ
13
Ruhid Mustafayev
Sumqayıt
14
Sənan Ağayev
Sumqayıt
15
Rəhman Məmmədov
Sumqayıt
16
İbrahim Ramazanov
Qəbələ
17
Nuğay Rəşidov
Qəbələ
18
Emil Süleymanov
Qəbələ
19
Sahil Həsənov
Qəbələ
20
İxtiyar Məmiyev
Qəbələ
21
Sərxan Mirzəzadə
Qəbələ
22
Namiq Şamilov
Qəbələ
23
Fərid Kələntərov
Qəbələ
24
Ayxan Qələndərli
Sabah
25
Turqut Mustafazadə
Sabah
26
Firəddin Abdullayev
Sabah
27
Cavid Adnayev
Sabah
28
Şahmar Aşurov
Sabah
29
Elxan Zeynalabdinzadə
Sabah
30
Ayxan Allahverdiyev
Sabah
31
Emil Əzizli
Sabah
32
Xəyal Əliyev
Səbail
33
Asim Quliyev
Səbail
34
Hidayət Süleymanlı
Səbail
35
Seymur Muradov
Xilə
36
Mahmud Ağayev
Zirə
 
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları