az en
Əsasnamə Təqvim Cədvəl Bombardir
I Dövrə
I tur
II tur
III tur
21 sentyabr
UGİM (İsmayıllı) - Ağgöl (Ağcabədi)  8:0
Mil-Muğan (İmişli) - Aran FK (Ağcabədi)  1:2
Babadağ (İsmayıllı) - UGİM (Göyçay)  3:0
Bəhramtəpə (İmişli) - Mələklər (Lənkəran) 0:0
28 sentyabr
Babadağ (İsmayıllı)-UGİM (İsmayıllı)  0:2
Aran FK (Ağcabədi)-Bəhramtəpə (İmişli)  3:0 (+:-)
Ağgöl (Ağcabədi)-Mil-Muğan (İmişli)  4:0
UGİM ( Göyçay)-Mələklər (Lənkəran)  1:0
5 oktyabr
UGİM (İsmayıllı)-UGİM ( Göyçay)  9:0
Mil-Muğan (İmişli)-Babadağ (İsmayıllı)  0:1
Bəhramtəpə (İmişli)-Ağgöl (Ağcabədi)  0:0
Mələklər (Lənkəran)-Aran FK (Ağcabədi)  0:3 (-:+)
 
IV tur
V tur
VI tur
12 oktyabr
Ağgöl (Ağcabədi)-Mələklər (Lənkəran)  2:1
UGİM (İsmayıllı)-Mil-Muğan (İmişli)  4:0
UGİM (Göyçay)-Aran FK (Ağcabədi)  0:4
Babadağ (İsmayıllı)-Bəhramtəpə (İmişli)  0:0
19 oktyabr
Bəhramtəpə (İmişli) - UGİM (İsmayıllı) 0:11
Mələklər (Lənkəran) - Babadağ (İsmayıllı) 0:3
Mil-Muğan (İmişli) - UGİM (Göyçay) 7:0
Aran FK (Ağcabədi) - Ağgöl (Ağcabədi) 8:2
26 oktyabr
UGİM (İsmayıllı) - Mələklər (Lənkəran) 4:0 
Babadağ (İsmayıllı) - Aran FK (Ağcabədi) 1:6
UGİM (Göyçay) - Ağgöl (Ağcabədi) 0:1
Mil-Muğan (İmişli) - Bəhramtəpə (İmişli) 3:0
 
VII tur
2 noyabr
Bəhramtəpə (İmişli)-UGİM (Göyçay)  1:1
Mələklər (Lənkəran)-Mil-Muğan (İmişli)  0:3
Aran FK (Ağcabədi)-UGİM (İsmayıllı)  0:4
Ağgöl (Ağcabədi)-Babadağ (İsmayıllı)  0:3
 
 
II Dövrə
VIII  tur
IX tur
X tur
9 noyabr
UGİM (Göyçay)-Babadağ (İsmayıllı)  0:4
Ağgöl (Ağcabədi)-UGİM (İsmayıllı)  1:10
Aran FK (Ağcabədi)-Mil-Muğan (İmişli)  3:2
Mələklər (Lənkəran)-Bəhramtəpə (İmişli)  0:2
16 noyabr
Mələklər (Lənkəran)-UGİM (Göyçay) 3:0 (+:-) 
UGİM (İsmayıllı)-Babadağ (İsmayıllı)  5:0
Mil-Muğan (İmişli)-Ağgöl (Ağcabədi)  7:0
Bəhramtəpə (İmişli)-Aran FK (Ağcabədi)  0:2
23 noyabr
UGİM (Göyçay) - UGİM (İsmayıllı) 0:9
Ağgöl (Ağcabədi) - Bəhramtəpə (İmişli) 2:0
Babadağ (İsmayıllı) - Mil-Muğan (İmişli) 1:2
Aran FK (Ağcabədi)-Mələklər (Lənkəran)  3:0 (+:-)
 
XI tur
XII tur
XIII tur
30 noyabr
Mil-Muğan (İmişli)-UGİM (İsmayıllı)  0:2
Mələklər (Lənkəran)-Ağgöl (Ağcabədi) 0:3
Bəhramtəpə (İmişli)-Babadağ (İsmayıllı)  1:2
Aran FK (Ağcabədi)-UGİM (Göyçay)  14:0
7 dekabr
Babadağ (İsmayıllı)-Mələklər (Lənkəran)  4:0
UGİM (İsmayıllı)-Bəhramtəpə (İmişli)  8:0
UGİM (Göyçay)-Mil-Muğan (İmişli)  0:1
Ağgöl (Ağcabədi)-Aran FK (Ağcabədi)  4:3
14 dekabr
Mələklər (Lənkəran)-UGİM (İsmayıllı)  0:8
Aran FK (Ağcabədi)-Babadağ (İsmayıllı)  1:0
Ağgöl (Ağcabədi)-UGİM (Göyçay)  0:1
Bəhramtəpə (İmişli)-Mil-Muğan (İmişli)  0:3
 
XIV tur
21 dekabr
UGİM (İsmayıllı)-Aran FK (Ağcabədi)  2:1
UGİM (Göyçay)-Bəhramtəpə (İmişli)  0:1
Mil-Muğan (İmişli)-Mələklər (Lənkəran)  4:0
Babadağ (İsmayıllı)-Ağgöl (Ağcabədi)  4:0
Play-off
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları