az en
Keçmiş Oyunlar

Keçmiş Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2019-10-13 20:00 Groupama Arena (Budapeşt) Macarıstan milli komandası - Azərbaycan milli komandası 1:0 AVRO-2020
2019-10-12 20:00 Opava, Çexiya Çexiya U-19 - Azərbaycan U-19 4:0
2019-10-10 23:00 Stade de l'Épopée Fransa U-21 - Azərbaycan U-21 5:0
2019-10-09 20:30 Bəhreyn Milli Stadionu Bəhreyn milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:3 YO
2019-10-09 17:00 Frydek-Mistek, Çexiya Azərbaycan U-19 - Norveç U-19 0:1
2019-10-08 14:00 Cidade Desportiva do SC Braga Albaniya U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 0:1
2019-10-05 17:02 Cidade Desportiva do SC Braga Almaniya U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 6:0
2019-10-04 23:30 Estadio Municipal de Riazor İspaniya milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 4:0
2019-10-02 17:00 Sports Center CF Fao Azərbaycan U-19 (Qızlar) - Portuqaliya U-19 (qızlar) 0:6
2019-09-21 12:00 Bakı Olimpiya Stadionu (Ehtiyat meydança) Azərbaycan U-17 - Belarus U-17 0:2 YO
2019-09-19 17:00 Bakı Olimpiya Stadionu (Ehtiyat meydança) Azərbaycan U-17 - Belarus U-17 1:4 YO
2019-09-10 20:30 Dalğa Arena Azərbaycan U-21 - Gürcüstan U-21 0:3
2019-09-09 20:00 Bakcell Arena Azərbaycan milli komandası - Xorvatiya milli komandası 1:1 AVRO-2020
2019-09-06 22:45 Cardiff şəhər stadionu Uels milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:1 AVRO-2020
2019-09-06 20:30 Dalğa Arena Azərbaycan U-21 - Slovakiya U-21 2:1
2019-08-30 15:00 Kiyev, Ukrayna Azərbaycan U-17 - Litva U-17 3:1 BT
2019-08-29 18:00 Kiyev, Ukrayna Latviya U-17 - Azərbaycan U-17 2:0 BT
2019-08-27 18:00 Kiyev, Ukrayna Ukrayna U-17 - Azərbaycan U-17 4:2 BT
2019-08-26 18:00 Kiyev, Ukrayna Azərbaycan U-17 - İsrail U-17 0:6 BT
2019-06-11 20:00 Bakcell Arena Azərbaycan milli komandası - Slovakiya milli komandası 1:5 AVRO-2020
2019-06-08 20:01 Bakcell Arena Azərbaycan milli komandası - Macarıstan milli komandası 1:3 AVRO-2020
2019-06-06 21:00 Eşen şəhəri Lixtenşteyn U-21 - Azərbaycan U-21 1:0
2019-04-06 12:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Estoniya milli komandası (Qadınlar) 0:0 YO
2019-04-03 16:30 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Estoniya milli komandası (Qadınlar) 0:1 YO
2019-03-30 21:00 Sporthall Podcetrtek - Podcetrtek Azərbaycan U-19 (Futzal) - Sloveniya U-19 (Futzal) 1:9
2019-03-28 19:30 Sporthall Podcetrtek - Podcetrtek Niderland U-19 (futzal) - Azərbaycan U-19 (Futzal) 6:1
2019-03-27 22:47 Sporthall Podcetrtek - Podcetrtek Azərbaycan U-19 (Futzal) - Kipr U-19 (futzal) 1:7
2019-03-26 18:00 Kuban, Krasnodar Rumıniya U-19 - Azərbaycan U-19 4:0 ER
2019-03-25 18:00 Bakcell Arena Azərbaycan milli komandası - Litva milli komandası 0:0 YO
2019-03-23 13:00 Krasnodar Futbol Klubunun Akademiyasının stadionu İrlandiya U-19 - Azərbaycan U-19 3:1 ER
2019-03-21 23:45 Zagreb, Maksimir stadionu Xorvatiya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:1 AVRO-2020
2019-03-20 18:00 Krasnodar Futbol Klubunun Akademiyasının stadionu Azərbaycan U-19 - Rusiya U-19 0:0 ER
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları