az en
Keçmiş Oyunlar

Keçmiş Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2023-12-20 21:30 Almere, "Topsportcentrum Almere" Niderland milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 3:0
2023-12-15 20:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Rumıniya milli komandası (Futzal) 0:5
2023-12-05 19:00 "Dalğa Arena" Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Farer adaları milli komandası (Qadınlar) 1:0 ML
2023-12-01 21:00 “Limassol” stadionu Kipr milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 0:1 ML
2023-11-21 22:00 Mursiya (İspaniya), “Nueva Condomina” stadionu Ukrayna U-21 - Azərbaycan U-21 1:0
2023-11-21 21:00 Viltz, Lüksemburq Lüksemburq U-19 - Azərbaycan U-19 2:1
2023-11-19 21:00 King Baudouin Stadium Belçika milli komandası - Azərbaycan milli komandası 5:0
2023-11-18 19:00 Viltz, Lüksemburq Niderland U-19 - Azərbaycan U-19 2:1
2023-11-17 18:00 Dalğa Arena Azərbaycan U-21 - Latviya U-21 1:0 YO
2023-11-16 21:00 Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu Azərbaycan milli komandası - İsveç milli komandası 3:0
2023-11-15 19:00 Stade de la Frontiere, Lüksemburq Azərbaycan U-19 - Bosniya və Herseqovina U-19 0:0
2023-11-14 15:00 Breziçe, Sloveniya Moldova U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 0:0
2023-11-11 15:00 Çatej, Sloveniya Sloveniya U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 9:0
2023-11-08 15:00 Breziçe, Sloveniya Azərbaycan U-19 (Qızlar) - Kosovo U-19 (Qızlar) 0:3
2023-10-31 16:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Monteneqro milli komandası (Qadınlar) 3:0 ML
2023-10-27 17:00 Klaksvik, “Djupumyru” stadionu Farer adaları milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 1:2 ML
2023-10-27 16:00 Serbiya, Belqrad Azərbaycan U-17 - Lüksemburq U-17 1:1
2023-10-24 14:00 Serbiya, Stara Pazova Sloveniya U-17 - Azərbaycan U-17 3:0
2023-10-21 19:00 Serbiya, Stara Pazova Serbiya U-17 - Azərbaycan U-17 5:1
2023-10-17 18:00 Azersun Arena Azərbaycan U-21 - Lüksemburq U-21 3:2
2023-10-16 20:00 Tofiq Bəhramov adına Respublika stadionu Azərbaycan milli komandası - Avstriya milli komandası 0:1
2023-10-13 20:00 Tallin, Le Kok Arena Estoniya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 0:2
2023-10-12 18:00 Azersun Arena Azərbaycan U-21 - Şimali İrlandiya U-21 0:1
2023-10-11 18:00 Jekpe-Jek Hall, Astana Qazaxıstan milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 3:2
2023-10-08 14:00 Zaqreb. NK Lucko satdionu Malta U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 4:1
2023-10-06 20:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Qazaxıstan milli komandası (Futzal) 2:4
2023-10-05 14:00 Karlovac. Branko Caclovic Cavlek stadionu Xorvatiya U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 8:0
2023-10-02 17:30 Zaqreb. NK Lucko stadionu Azərbaycan U-17 (Qızlar) - Lüksemburq U-17 (Qızlar) 0:1
2023-09-26 20:00 Podqoritsa, Ljeskopolje Arena Monteneqro milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 0:1 ML
2023-09-22 17:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Kipr milli komandası (Qadınlar) 1:1 ML
2023-09-20 18:30 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Niderland milli komandası (Futzal) 6:1
2023-09-15 19:30 Romeo lamandi Rumıniya milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 3:1
2023-09-12 22:00 Stara Pazova Serbiya U-21 - Azərbaycan U-21 2:0
2023-09-12 20:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası - İordaniya milli komandası 2:1 YO
2023-09-09 17:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası - Belçika milli komandası 0:1
2023-07-17 19:00 Riqa, LNK Sporta Parks Latviya milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 1:1 YO
2023-07-14 19:00 Riqa, Janis Skredeļis Stadionu Latviya milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 1:1 YO
2023-06-20 19:30 Dalğa Arena Azərbaycan U-21 - Qırğızıstan U-21 1:1 YO
2023-06-17 20:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası - Estoniya milli komandası 1:1
2023-06-17 20:00 İstanbul, Esenyurt Necmi Kadıoğlu stadionu Türkiyə U-21 - Azərbaycan U-21 1:0 YO
2023-04-11 16:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Türkiyə milli komandası (Qadınlar) 0:0 YO
2023-04-11 13:00 Slovakiya, Qabçikovo stadionu Azərbaycan U-19 (Qızlar) - Slovakiya U-19 (Qızlar) 0:4
2023-04-08 16:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Türkiyə milli komandası (Qadınlar) 0:1 YO
2023-04-08 13:00 Slovakiya, Qabçikovo stadionu Monteneqro U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 3:0
2023-03-28 16:00 Etno Selo Stanisiçi stadionu (Bijeljina) Monteneqro U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 6:1
2023-03-27 22:45 Solna şəhəri, Friends Arena İsveç milli komandası - Azərbaycan milli komandası 5:0
2023-03-27 18:00 Dalğa Arena Azərbaycan U-19 - Şimali Makedoniya U-19 1:2 YO
2023-03-26 18:00 Antalya, Belek Azərbaycan U-21 - Sloveniya U-21 2:0 YO
2023-03-25 20:00 Şiroki Briyeq, Sports Hall Pecara Azərbaycan U-19 (Futzal) - Yunanıstan U-19 (Futzal) 3:11
2023-03-25 17:00 Etno Selo Stanisiçi stadionu (Bijeljina) Bosniya və Herseqovina U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 2:0
2023-03-24 23:45 Linz, “Raiffeisen Arena” Avstriya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 4:1
2023-03-24 18:00 Dalğa Arena Azərbaycan U-19 - Şimali Makedoniya U-19 0:0 YO
2023-03-23 23:00 Şiroki Briyeq, Sports Hall Pecara Bosniya və Herseqovina U-19 (Futzal) - Azərbaycan U-19 (Futzal) 4:1
2023-03-23 18:00 Antalya, Belek Azərbaycan U-21 - Albaniya U-21 1:2 YO
2023-03-22 20:00 Şiroki Briyeq, Sports Hall Pecara Fransa U-19 (Futzal) - Azərbaycan U-19 (Futzal) 5:0
2023-03-22 17:00 Novi Gradski stadionu (Ugljevik) Azərbaycan U-17 (Qızlar) - Qazaxıstan U-17 (Qızlar) 2:0
2023-03-07 23:00 Koşalin şəhəri Polşa milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 7:2
2023-03-03 20:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Yunanıstan milli komandası (Futzal) 5:2
Baş Sponsor 
Partnyorlar