az en
Kubok oyunları Təqvim - Yüksək liqa Cədvəl - Yüksək liqa Protokollar - Yüksək liqa Protokollar- I liqa Protokollar - II liqa
I Dövrə
I  tur
II  tur
III  tur
12 sentyabr
Xəzər Cənub – Neftçi İK 6:8
Yasamal FK – Araz 4:4
Yasamal İSK – Liman 3:12
19 sentyabr
Neftçi İK – Yasamal İSK 10:2
Araz - Xəzər Cənub 1:0
EKOL – Yasamal FK 4:3
26 sentyabr
Xəzər Cənub – EKOL 3:4
Yasamal İSK – Araz 1:13
Liman – Neftçi İK 2:5
 
IV tur
V  tur
12 oktyabr
Araz – Liman 8:3
EKOL – Yasamal İSK 21:4
7 dekabr
Yasamal FK – Xəzər Cənub 3:7
17 oktyabr
EKOL – Neftçi İK 0:1
Yasamal FK – Liman 6:0
19 oktyabr
Xəzər Cənub – Yasamal İSK 24:2
 
VI tur
VII  tur
24 oktyabr
Yasamal İSK – Yasamal FK 1:16
Liman – EKOL 4:16
Neftçi İK - Araz 2:3
31 oktyabr
Liman – Xəzər Cənub 4:12 
Neftçi İK – Yasamal FK 5:4
Araz - EKOL 2:2
II Dövrə
VIII  tur
IX  tur
X  tur
7 noyabr
Araz – Yasamal FK 9:6
Neftçi İK – Xəzər Cənub 4:2
Liman – Yasamal İSK 7:5
14 noyabr
Yasamal İSK –  Neftçi İK 3:11
Xəzər Cənub - Araz 4:4
Yasamal FK - EKOL 1:2
21 noyabr
EKOL - Xəzər Cənub 3:3
Araz - Yasamal İSK 26:2
12 dekabr
Neftçi İK - Liman 14:1
 
XI tur
XII  tur
28 noyabr
Liman  - Araz 1:24
Yasamal İSK - EKOL 5:17
10 dekabr
Xəzər Cənub - Yasamal FK  17:3
5 dekabr
Yasamal FK - Yasamal İSK 18:4
EKOL - Liman 20:0
Araz - Neftçi İK 2:1
 
XIII tur
XIV  tur
12 dekabr
Neftçi İK - EKOL 0:7
Liman - Yasamal FK 0:5 (-:+)
Yasamal İSK - Xəzər Cənub 4:29
19 dekabr
Xəzər Cənub -  Liman 13:3
Yasamal FK - Neftçi İK 1:3
EKOL - Araz 3:2
III Dövrə
XV  tur
XVI  tur
XVII  tur
25 yanvar
Yasamal MFK – Araz 0:5 (-:+)
Yasamal İSK – Liman 5:3
29 yanvar
Xəzər Cənub - Neftçi İK 4:2
4 fevral
Neftçi İK – Yasamal İSK 3:2
Araz - Xəzər Cənub 3:3
EKOL – Yasamal MFK 5:0
8 fevral
Xəzər Cənub – EKOL 5:2
Yasamal İSK – Araz 4:12
Liman – Neftçi İK 2:11
 
XVIII tur
XIX tur
15 fevral
Araz – Liman 9:0
EKOL – Yasamal İSK 13:2
Yasamal MFK – Xəzər Cənub 0:6
22 fevral
Yasamal İSK – Yasamal MFK 2:12
Liman – EKOL 4:38
Neftçi İK – Araz 2:3
 
XX tur
XXI  tur
1 mart
EKOL – Neftçi İK 6:6
Yasamal MFK – Liman 13:8
Xəzər Cənub – Yasamal İSK 9:1
9 mart
Liman – Xəzər Cənub 3:34
Neftçi İK – Yasamal MFK 15:0
Araz – EKOL 7:3
IV Dövrə
XXII  tur
XXIII  tur
XXIV  tur
15 mart
Araz - Yasamal MFK 5:0 (+:-)
Neftçi İK - Xəzər Cənub 8:6
Liman - Yasamal İSK 6:11
29 mart
Yasamal İSK - Neftçi İK 1:7
Xəzər Cənub - Araz 4:3
Yasamal MFK - EKOL 0:5 (-:+)
2 aprel
EKOL - Xəzər Cənub 3:5
Araz - Yasamal İSK 12:3
Neftçi İK - Liman 23:2
 
XXV tur
XXVI tur
6 aprel
Liman - Araz 1:18
Yasamal İSK - EKOL 0:9
Xəzər Cənub – Yasamal MFK 5:0 (+:-)
23 aprel
Yasamal MFK - Yasamal İSK 0:5 (-:+)
EKOL - Liman 37:0
Araz - Neftçi İK 7:1
 
XXVII tur
XXVIII  tur
27aprel
Neftçi İK - EKOL 4:1
Liman - Yasamal MFK 0:5 (-:+)
Yasamal İSK - Xəzər Cənub 1:9
4 may
Xəzər Cənub - Liman 24:7
Yasamal MFK - Neftçi İK 0:5 (-:+)
EKOL - Araz 0:1
Pley off
 
8 may
Neftçi İK - Xəzər Cənub 4:3 
Araz - EKOL 4:6
 
11 may
EKOL - Araz 0:3
Xəzər Cənub - Neftçi İK 8:4
 
14 may
Araz - EKOL 4:1
Neftçi İK - Xəzər Cənub 5:6
 
 
17 may
3-cü yer 
EKOL - Neftçi 4:2
 
Final 
Araz - Xəzər Cənub 4:1
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları