az en
Kubok oyunları Təqvim - Yüksək liqa Cədvəl - Yüksək liqa Protokollar - Yüksək liqa Protokollar- I liqa Protokollar - II liqa
I dövrə
 
I  tur
II  tur
III  tur
11 sentyabr
Marafon FK-  Neftçi İK 2:3
Araz – Baku Fire 4:1
Bakı TFK - Yasamal İSK 4:3
Premier (Quba) – EKOL 3:7
Xızı Futzal – Record club 3:0
16 sentyabr
Yasamal İSK – Neftçi İK 2:8
Baku Fire – Xızı Futzal 2:1
EKOL – Marafon FK 4:1
Record club – Premier (Quba) 2:6
Bakı TFK – Araz 2:7
30 sentyabr
Neftçi İK – EKOL 5:3
Marafon FK – Record club 9:2
Premier (Quba) – Baku Fire 2:4
Xızı Futzal – Bakı TFK 1:3
Araz – Yasamal İSK 14:3
 
IV  tur
V  tur
VI  tur
4 oktyabr
Araz – Xızı Futzal 14:1
Bakı TFK – Premier (Quba) 2:3
Baku Fire – Marafon FK 2:7
Record club – Neftçi İK 4:6
Yasamal İSK - EKOL 5:9
31 oktyabr
Xızı Futzal – Yasamal İSK 6:5
Premier (Quba) – Araz 0:5
Marafon FK – Bakı TFK 12:4
Neftçi İK – Baku Fire 0:5
EKOL – Record club 4:3
6 noyabr
Xızı Futzal – Premier (Quba) 1:3
Araz – Marafon FK 1:0
Bakı TFK – Neftçi İK 3:7
Baku Fire – EKOL 2:3
Yasamal İSK – Record club 1:9
 
VII  tur
VIII  tur
IX  tur
13 noyabr
EKOL – Bakı TFK 5:0
Neftçi İK – Araz 3:5
Record club – Baku Fire 3:5
Marafon FK – Xızı Futzal 7:3
Premier (Quba) – Yasamal İSK 6:5
21 noyabr
Premier (Quba) – Marafon FK 3:9
Xızı Futzal – Neftçi İK 5:9
Araz – EKOL 3:1
Bakı TFK - Record club 3:4
Yasamal İSK - Baku Fire 1:4
28 noyabr
Marafon FK – Yasamal İSK 5:2
Neftçi İK – Premier (Quba) 3:2
EKOL – Xızı Futzal 11:5
Record club – Araz 2:7
Baku Fire - Bakı TFK 3:3
II dövrə
X  tur
XI  tur
XII  tur
2 dekabr
Neftçi İK - Marafon FK  1:3
Baku Fire - Araz 2:10
Yasamal İSK - Bakı TFK 1:8
EKOL - Premier (Quba) 4:1
Record club - Xızı Futzal 5:0 (+:-)
5 dekabr
Neftçi İK – Yasamal İSK 2:1
Xızı Futzal - Baku Fire 6:7
Marafon FK - EKOL 3:0
Premier (Quba) - Record club 6:6
Araz - Bakı TFK 8:1
11 dekabr
EKOL - Neftçi İK 5:4
Record club - Marafon FK 5:9  
Baku Fire - Premier (Quba) 5:4  
Bakı TFK - Xızı Futzal 8:5
Yasamal İSK - Araz 3:9
 
XIII tur
XIV  tur
XV  tur
19 dekabr
Xızı Futzal - Araz 2:10
Premier (Quba) - Bakı TFK 5:5
Marafon - Baku Fire 8:3
Neftçi İK - Record club 6:5
EKOL - Yasamal İSK 15:2
26 dekabr
Yasamal İSK - Xızı Futzal 8:9
Premier (Quba) – Araz 6:9
Bakı TFK - Marafon FK  1:8
Baku Fire - Neftçi İK 4:5
Record club – EKOL 1:12
20 fevral
Premier (Quba) – Xızı Futzal 8:9
Neftçi İK – Bakı TFK 7:1
EKOL – Baku Fire 7:2
Record club – Yasamal İSK 6:5
2 mart
Marafon - Araz 2:5
 
XVI  tur
XVII  tur
XVIII  tur
24 fevral
Baku Fire - Record club 11:1
Araz - Neftçi İK  7:2
Yasamal İSK – Premier (Quba) 5:0 (+:-)
Bakı TFK – EKOL 6:7
Xızı Futzal – Marafon 1:10
27 fevral
Neftçi İK – Xızı Futzal 3:1
MArafon – Premier (Quba) 19:5
Baku Fire – Yasamal İSK 10:2
EKOL – Araz 0:1
Record club – Bakı TFK 3:8
5 mart
Yasamal İSK – Marafon 1:9
Premier (Quba) – Neftçi İK
Xızı Futzal – EKOL 5:6
Araz – Record club  8:2
Bakı TFK – Baku Fire 5:6
 
 
III dövrə
XIX  tur
XX  tur
XXI  tur
9 mart
Araz – Baku Fire 12:1
Marafon – Neftçi İK 8:0
Bakı TFK – Yasamal İSK 9:4
Xızı Futzal – Record club 1:1
Premier - EKOL
16 mart
Baku Fire – Xızı Futzal
Yasamal İSK – Neftçi İK
EKOL – Marafon
Bakı TFK – Araz
Record club - Premier
30 mart
Araz – Yasamal İSK
Xızı Futzal – Bakı TFK
Premier – Baku Fire
Marafon – Record club
Neftçi - EKOL
 
XXII tur
XXIII  tur
XXIV  tur
2 aprel
Yasamal İSK – EKOL
Record club – Neftçi İK
Baku Fire – Marafon
Bakı TFK – Premier
Araz – Xızı Futzal
13 aprel
Xızı Futzal – Yasamal İSK
Premier (Quba) – Araz
Bakı TFK - Marafon FK  
Baku Fire - Neftçi İK
Record club – EKOL
20 aprel
Xızı Futzal – Premier (Quba)
Araz – Marafon FK
Bakı TFK – Neftçi İK
Baku Fire – EKOL
Yasamal İSK – Record club 
 
XXV  tur
XXVI  tur
XXVII  tur
23 aprel
EKOL – Bakı TFK
Neftçi İK – Araz
Record club – Baku Fire
Marafon FK – Xızı Futzal
Premier (Quba) – Yasamal İSK 
27 aprel
Premier (Quba) – Marafon FK
Xızı Futzal – Neftçi İK
Araz – EKOL
Bakı TFK - Record club
Yasamal İSK - Baku Fire 
4 may
Marafon FK – Yasamal İSK
Neftçi İK – Premier (Quba)
EKOL – Xızı Futzal
Record club – Araz
Baku Fire - Bakı TFK
 
 
 
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları