az en
İctimaiyyət / Məşqçilər

Məşqçilər

AFFA təşkilatçılığı ilə Azərbaycan Respublikası ərazisində UEFA nın B, A və Pro, həmçinin AFFA-nın C kateqoriyalı məşqçi kursları keçirilir. AFFA-nın C məşqçi kursları ilk dəfə 2006-cı ildə təşkil olunub. UEFA-nın B kursu ilk dəfə 2005-ci, UEFA-nın A kursu isə 2007-ci ildə keçirilib. UEFA-nın Pro kursu ilk dəfə 2011-ci ildən etibarən təşkil olunmağa başlanıb. 2010-cu ildən başlayaraq il ərzində 1 dəfə UEFA-nın A kursu, 2 dəfə UEFA-nın B kursu, 5-7 dəfə isə AFFA-nın C kateqoriyalı kursları keçirilir.
Məşqçi kursuna qatıl
Pro kateqoriyası A Kateqoriyası B Kateqoriyası C Kateqoriyası
#
Adı / Soyadı
Kateqoriya
Verilmə tarixi
Bitmə tarixi
1
Nadir Şükürov
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
2
Zaur İsmayılov
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
3
Həbib Ağayev
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
4
Şaban Şirdanov
UEFA A
07.12.2019
07.12.2022
5
Mehman Babayev
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
6
Rafael Əmirbəyov
UEFA A
07.12.2019
07.12.2022
7
Fizuli Məmmədov
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
8
Osman Rəhimov
UEFA A
07.12.2019
07.12.2022
9
Dəyanət Əliyev
UEFA A
07.12.2019
07.12.2022
10
Aqil Məmmədov
UEFA A
07.12.2016
07.12.2019
11
Asif Əliyev
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
12
Zaur Hidayətov
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
13
Famil Xəlilov
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
14
Zamir Həsənov
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
15
Elşad Quliyev
UEFA A
14.12.2015
14.12.2018
16
İlham Əzizzadə
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
17
Sebahattin Tekin
UEFA A
14.12.2015
14.12.2018
18
Tofiq Mustafayev
UEFA A
14.12.2015
14.12.2018
19
Rüfət Quliyev
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
20
Mirbağır İsayev
UEFA A
01.05.2018
01.05.2021
21
Namiq Adilov
UEFA A
09.12.2017
09.12.2020
22
Mehmet Ak
UEFA A
09.12.2014
09.12.2017
23
Zaur Tağızadə
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
24
Elmir Xankişiyev
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
25
Faiq Əzizov
UEFA A
08.10.2017
08.10.2020
26
Elman Sultanov
UEFA A
08.10.2017
08.10.2020
27
Vəfadar Quliyev
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
28
Elşad Xudadatov
UEFA A
04.04.2017
04.04.2020
29
Asim İbrahimov
UEFA A
09.12.2014
09.12.2017
30
Üzeyir İbrahimov
UEFA A
08.10.2017
08.10.2020
31
İslam Kərimov
UEFA A
03.10.2016
03.10.2019
32
Cavad Mirzəbəyli
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
33
Vüqar Məmməd
UEFA A
09.12.2017
09.12.2020
34
Çudamir Çokarov
UEFA A
08.10.2017
08.10.2020
35
Hacıbala Abdullazadə
UEFA A
03.10.2019
03.10.2022
36
Səttar Əliyev
UEFA A
08.10.2020
08.10.2023
37
Zamin Əsədullayev
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
38
Baba Əsgərov
UEFA A
03.10.2019
03.10.2022
39
Xəqani Məmmədov
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
40
Emil Babayev
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
41
Vladislav Qədirov
UEFA A
03.10.2019
03.10.2022
42
Şakir Qəribov
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
43
Məhərrəm Həsənov
UEFA A
03.10.2019
03.10.2022
44
Hikmət Hüseynov
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
45
Müşviq Hüseynov
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
46
Adil Mahmudov
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
47
Rafiq Mirzəyev
UEFA A
03.10.2016
03.10.2019
48
Vadar Nuriyev
UEFA A
03.10.2016
03.10.2019
49
Vidadi Rzayev
UEFA A
10.12.2016
10.12.2019
50
Samir Musayev
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
51
Əfqan Talıbov
UEFA A
03.10.2016
03.10.2019
52
Məqsəd Yaqubəliyev
UEFA A
13.04.2019
13.04.2022
53
Rövşən Babayev
UEFA A
03.10.2019
03.10.2022
54
Qəhrəman Əliyev
UEFA A
18.05.2018
18.05.2021
55
Vaqif Sadıqov
UEFA A
17.01.2017
17.01.2020
56
Vaqif Paşayev
UEFA A
14.12.2018
14.12.2021
57
Elbrus Məmmədov
UEFA A
13.04.2013
13.04.2016
58
Əsgər Abdullayev
UEFA A
04.04.2017
04.04.2020
59
Ağasəlim Mircavadov
UEFA A
25.08.2015
25.08.2018
60
Əbdülqəni Nurməmmədov
UEFA A
25.08.2015
25.08.2018
61
Nizami Sadıqov
UEFA A
04.04.2017
04.04.2020
62
Ramil Əliyev
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
63
Elnur Codarov
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
64
Hüseynqulu Quliyev
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
65
Arslan Quliyev
UEFA A
29.11.2017
29.11.2020
66
Asif Ramazanov
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
67
Azər Məmmədov
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
68
İlham Yadullayev
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
69
Azər Cabbarov
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
70
Vüqar Əsgərov
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
71
Ruslan Qafitulin
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
72
İlkin Hüseynov
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
73
Eltay Aslanov
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
74
Rasim Əliyev
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
75
Ramiz Kərimov
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
76
İqor Getman
UEFA A
12.12.2018
12.12.2021
77
Cahangir Həsənzadə
UEFA A
10.12.2016
10.12.2019
78
Emin İmaməliyev
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
79
Vasif Haqverdiyev
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
80
Ceyhun Sultanov
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
81
İlyas Qurbanov
UEFA A
14.12.2017
14.12.2020
82
Mübariz Orucov
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
83
Araz Qulamov
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
84
Vasif Vəliyev
UEFA A
10.12.2016
10.12.2019
85
Samir Ələkbərov
UEFA A
10.12.2019
10.12.2022
86
Sənan Qurbanov
UEFA A
31.12.2016
31.12.2019
87
Elmar Baxşıyev
UEFA A
31.12.2016
31.12.2019
88
Aqil Nəbiyev
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
89
İlqar Mənsimov
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
90
Xanlar Əliyev
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
91
Aleksandr Qross
UEFA A
22.03.2019
22.03.2022
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları