az en
Matches

Gələcək Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2021-01-29 00:00 Bakı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Slovakiya milli komandası (Futzal)
2021-02-02 00:00 Afina Yunanıstan milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal)
2021-03-04 00:00 Bakı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Moldova milli komandası (Futzal)
2021-03-09 00:00 Kişinyov Moldova milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal)
2021-04-08 00:00 Bratislava Slovakiya milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal)
2021-04-14 00:00 Bakı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Yunanıstan milli komandası (Futzal)

Keçmiş Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2020-11-28 16:30 DAİS Sorts Hall AEK (Yunanıstan) - Araz (Azərbaycan) 3:3 Çempionlar Liqası (Futzal)
2020-11-17 23:45 Josy Barthel Stadionu Lüksemburq milli komandası - Azərbaycan milli komandası 0:0 UEFA ML
2020-11-14 21:00 İvan Laljak-Ivic stadionu. Zapreşiç Azərbaycan milli komandası - Monteneqro milli komandası 0:0 UEFA ML
2020-11-12 22:00 Arena Thun İsveçrə U-21 - Azərbaycan U-21 2:1
2020-11-11 23:45 Lyublyana Sloveniya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 0:0 YO
2020-10-27 20:00 FC Chomutov - Chomutov Çexiya milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 3:0
2020-10-23 19:00 W.O.S.I.R Polonia (Varşava) Polşa milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 3:0
2020-10-13 20:00 Elbasan Arena Azərbaycan milli komandası - Kipr milli komandası 0:0 UEFA ML
2020-10-13 19:00 Tengiz Burjanadze adına Stadion Gürcüstan U-21 - Azərbaycan U-21 1:0
2020-10-10 17:00 Gradski Stadion Podgorica Monteneqro milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:0 UEFA ML
2020-10-08 18:30 Nitra FK-nın Stadionu Slovakiya U-21 - Azərbaycan U-21 2:1
2020-09-08 22:45 GSP Stadium Kipr milli komandası - Azərbaycan milli komandası 0:1 UEFA ML
2020-09-07 21:00 Kapital Bank Arena Azərbaycan U-21 - Fransa U-21 1:2
2020-09-05 20:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - Lüksemburq milli komandası 1:2 UEFA ML
2020-03-11 18:00 ASK Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Polşa milli komandası (Qadınlar) 0:5
2020-02-26 16:30 Centenary Stadium, Ta`Qali Azərbaycan U-17 (Qızlar) - Malta U-17 (Qızlar) 0:2 İT
2020-02-23 13:30 Centenary Stadium, Ta`Qali Şotlandiya U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 7:0 İT
2020-02-21 16:30 Centenary Stadium, Ta`Qali Azərbaycan U-17 (Qızlar) - Cəbəllütariq U-17 (Qızlar) 2:0 İT
2020-02-01 20:00 "Qradsk vrt Arena" Xorvatiya, Osiek Slovakiya milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 3:3 DÇ-2020
2020-01-30 20:00 "Qradsk vrt Arena" Xorvatiya, Osiek Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Rusiya milli komandası (Futzal) 4:3 DÇ-2020
2020-01-29 23:00 "Qradsk vrt Arena" Xorvatiya, Osiek Xorvatiya milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 2:0 DÇ-2020
2020-01-22 20:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Özbəkistan milli komandası (Futzal) 4:3 YO
2020-01-21 20:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Özbəkistan milli komandası (Futzal) 2:3 YO
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları