az en
Matches

Gələcək Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2021-12-18 18:00 Fövqəladə Hallar Nazirliyinin İdman-Sağlamlıq Mərkəzi Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Ukrayna milli komandası (Futzal) YO
2021-12-19 18:00 Fövqəladə Hallar Nazirliyinin İdman-Sağlamlıq Mərkəzi Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Ukrayna milli komandası (Futzal) YO
2022-03-25 00:00 Azərbaycan U-21 - Estoniya U-21
2022-04-07 00:00 Bosnia və Herseqovina milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar)
2022-04-12 00:00 Danimarka milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar)
2022-06-03 00:00 Estoniya U-21 - Azərbaycan U-21
2022-06-07 00:00 Finlandiya U-21 - Azərbaycan U-21
2022-06-14 00:00 Norveç U-21 - Azərbaycan U-21
2022-09-02 00:00 Malta milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar)
2022-09-06 00:00 Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Bosnia və Herseqovina milli komandası (Qadınlar)

Keçmiş Oyunlar

Tarix Vaxt Şəhər Komandalar Hesab Növ
2021-11-30 18:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Monteneqro milli komandası (Qadınlar) 1:0
2021-11-25 19:00 Dalğa Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Rusiya milli komandası (Qadınlar) 0:4
2021-11-16 21:00 Wiltz, Terrain Poetz stadionu Lüksemburq U-19 - Azərbaycan U-19 0:2
2021-11-16 20:00 Bakcell Arena Azərbaycan U-21 - Norveç U-21 1:2
2021-11-14 21:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - Qətər milli komandası 2:2 YO
2021-11-13 21:00 Bissen, Terrain Bousbierg stadionu İspaniya U-19 - Azərbaycan U-19 6:0
2021-11-12 20:00 Bakcell Arena Azərbaycan U-21 - Avstriya U-21 0:3
2021-11-11 21:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - Lüksemburq milli komandası 1:3 DÇ-2022
2021-11-10 21:00 Azərbaycan U-19 - Belçika U-19 1:5
2021-10-26 18:00 ASK Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Malta milli komandası (Qadınlar) 1:2
2021-10-26 17:00 Padua şəhəri, Campo Comunale Masera stadionu Azərbaycan U-19 (Qızlar) - Polşa U-19 (Qızlar) 0:2
2021-10-23 16:00 Caldiero komunnası, Comunale di Caldiero stadionu İtaliya U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 9:0
2021-10-21 16:00 Training Camp Podgorica Monteneqro milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 2:0
2021-10-20 14:00 Padua şəhəri, Campo Comunale Masera stadionu Norveç U-19 (Qızlar) - Azərbaycan U-19 (Qızlar) 7:0
2021-10-12 22:45 Belqrad. Rajko Mitic stadionu Serbiya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 3:1 DÇ-2022
2021-10-12 20:30 Sumqayıt şəhər stadionu Azərbaycan U-21 - Xorvatiya U-21 1:5
2021-10-09 20:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - İrlandiya milli komandası 0:3 DÇ-2022
2021-10-08 20:34 Kapital Bank Arena Azərbaycan U-21 - Finlandiya U-21 1:1
2021-09-30 18:00 Elbasan Arena Azərbaycan U-17 (Qızlar) - Albaniya U-17 (Qızlar) 3:3
2021-09-27 18:00 Elbasan Arena Monteneqro U-17 (Qızlar) - Azərbaycan U-17 (Qızlar) 6:1
2021-09-21 20:00 ASK Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Danimarka milli komandası (Qadınlar) 0:8
2021-09-17 20:00 Sport Qorodok, Moskva Rusiya milli komandası (Qadınlar) - Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) 2:0
2021-09-07 20:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - Portuqaliya milli komandası 0:3 DÇ-2022
2021-09-07 20:00 Rid İm İnnkreys şəhəri, Josko Arena Avstriya U-21 - Azərbaycan U-21 6:0
2021-09-04 20:00 Aviva Stadium - Dublin İrlandiya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 1:1 DÇ-2022
2021-09-02 21:00 Velika Qoritsa şəhər stadionu Xorvatiya U-21 - Azərbaycan U-21 2:0
2021-09-01 22:45 Luxsemburq Stadionu Lüksemburq milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:1 DÇ-2022
2021-08-06 19:00 Dalğa Arena Azərbaycan U-19 - Gürcüstan U-19 2:1 YO
2021-08-03 19:00 Dalğa Arena Azərbaycan U-19 - Gürcüstan U-19 2:3 YO
2021-06-06 20:00 Kişinyov Moldova milli komandası - Azərbaycan milli komandası 1:0 YO
2021-06-06 13:00 Moldova Moldova U-19 - Azərbaycan U-19 2:0 YO
2021-06-04 19:00 Moldova Moldova U-19 - Azərbaycan U-19 1:1 YO
2021-06-02 20:00 Minsk Belarus milli komandası - Azərbaycan milli komandası 1:2 YO
2021-06-02 18:00 Traktor stadionu, Minsk Belarus U-19 - Azərbaycan U-19 0:0 YO
2021-05-27 21:00 Türkiyə, Alanya, Oba stadionu Türkiyə milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:1 YO
2021-05-27 18:00 Ukrayna, Kiyev Özbəkistan U-21 - Azərbaycan U-21 1:0 BT
2021-05-26 18:00 Ukrayna, Kiyev Ukrayna U-21 - Azərbaycan U-21 0:1 BT
2021-04-14 19:00 Bakı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Yunanıstan milli komandası (Futzal) 4:0
2021-04-08 18:00 Levice Slovakiya milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 1:1
2021-03-30 20:00 Bakı Olimpiya Stadionu Azərbaycan milli komandası - Serbiya milli komandası 1:2 DÇ-2022
2021-03-27 21:00 Nagyerdei Stadionu Qətər milli komandası - Azərbaycan milli komandası 2:1 YO
2021-03-24 23:45 Yuventus Stadionu Portuqaliya milli komandası - Azərbaycan milli komandası 1:0 DÇ-2022
2021-03-09 20:30 Futsal Arena FMF, Ciorescu Moldova milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 3:5
2021-03-04 19:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Moldova milli komandası (Futzal) 5:1
2021-02-23 18:00 ASK Arena Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - Moldova milli komandası (Qadınlar) 1:0
2021-02-18 20:00 Azərbaycan milli komandası (Qadınlar) - İspaniya milli komandası (Qadınlar) 0:13
2021-02-02 20:00 Afina, Daiss Sports Hall Yunanıstan milli komandası (Futzal) - Azərbaycan milli komandası (Futzal) 0:3
2021-01-29 18:00 Bakı İdman Sarayı Azərbaycan milli komandası (Futzal) - Slovakiya milli komandası (Futzal) 4:1
Baş Sponsor 
Partnyorlar 
Proyekt Partnyorları