az en
News / Liqalarda yeni mövsüm start götürür

Liqalarda yeni mövsüm start götürür

Liqalar Dərc olundu: 21.09.2018 Çap
Sentyabrın 22-də AFFA-nın təşkil etdiyi U-10, U-11, U-12, Coca-Cola U-13 və U-14 Liqalarında 2018/2019-cu il mövsümünün oyunlarına start veriləcək. Regionlar üzrə I turun oyunlarının təqvimini diqqətinizə çatdırırıq:
 
Liqalarda yeni mövsüm start götürür
Bakı
22 sentyabr
U-14 Liqa
I tur
Bakı şəhəri, Mərdəkan qəsəbəsi, Dalğa Arena stadionun ehtiyat meydançası 2
11:30 EFA (Bakı)-Neftçi PFK              
13:00 Zirə-Şüvəlan PFK   
14:30 Qəbələ İK-Qarabağ FK
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, OİNTMM (köhnə Neftçi baza)
10:00 Neftçi PFK-Neftçi İK İB     
10:00 Qarabağ FK-İsgender Cavadov BFA              
11:10 Məqsəd FK-Ramana FK              
12:20 Sabah FK-Təhsil RİM (Bakı)              
13:30 Qəbələ İK-Xətai FK              
14:40 Zirə-Sumqayıt FK
15:50 Keşlə FK-Xəzər (Bakı)              
U-11 Liqa
I tur
Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, OİNTMM (köhnə Neftçi baza)
11:10 Neftçi PFK-Səbail FK
11:10 Sabah FK-Təhsil RİM (Bakı)
12:10 Keşlə FK-UGİŞM-1 (Sumqayıt)
13:10 Neftçi İK İB-İsgender Cavadov BFA
13:10 Zirə PFK-Polad FK (Sumqayıt)
14:10 Qarabağ FK-Sərhədçi  
14:10 Atəşgah-Ramana FK
15:10 Leon FK-Tekin FK
15:10 EFA (Bakı)-Stars United FK
 
 
23 sentyabr
U-14 Liqa
I tur     
Bakı şəhəri, Mərdəkan qəsəbəsi, Dalğa Arena stadionun ehtiyat meydançası 2
10:00 Xəzri İK-Səbail FK               
11:30 İsgender Cavadov BFA-Əlincə FK              
13:00 Keşlə FK-Binə FK              
14:30 Sumqayıt FK-Sabah FK              
U-12 Liqa
I tur
Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, OİNTMM (köhnə Neftçi baza)
09:30 Keşlə FK-Sabah FK
09:30 Qarabağ FK-Zirə PFK
10:40 Neftçi PFK-Səbail FK
10:40 Neftçi İK İB-EFA (Bakı)
11:50 Təhsil RİM (Bakı)-Sumqayıt FK
11:50 Junior FK-Şüvəlan PFK
13:00 Sərhədçi-Əlincə FK
14:10 Xəzri İK-Leon FK
15:20 Real Madrid (Bakı)-Sahil FA
U-10 Liqa
I tur
Bakı şəhəri, Nərimanov rayonu, OİNTMM (köhnə Neftçi baza)
13:00 Neftçi PFK-ROFM (Bakı)           
13:00 Zirə-Stars United FK
14:00 Qarabağ FK-Gənclik İK
14:00 Keşlə FK-Sərhədçi
15:00 Neftçi İK İB-Leon FK
15:00 EFA (Bakı)-Xəzri İK
16:00 Səbail FK-Təhsil RİM (Bakı)
16:00 Sabah FK-UGİŞM-1 (Sumqayıt)
 
Cəlilabad
 
22 sentyabr
Coca-Cola U-13 Liqası
I  tur 
Cəlilabad Şəhər Mərkəzi Stadionu                                                                                                  
10:20 Masallı-Təhsil (Neftçala)    
10:20 Muğan PFK-UGİM (Neftçala)        
11:20 UGİM (Biləsuvar)-Məhsul (Cəlilabad) 
U-11 Liqa                                                                                                                                                        
I  tur
Cəlilabad Şəhər Mərkəzi Stadionu                                                                               
11:20 Təhsil (Neftçala)-UGİM (Salyan)   
11:20 Masallı-UGİM (Neftçala)     
12:10 Məhsul (Cəlilabad)-Muğan PFK 
23 sentyabr                 
U-12 Liqa
I  tur
Cəlilabad Şəhər Mərkəzi Stadionu       
10:20 UGİM (Biləsuvar)-Məhsul (Cəlilabad)    
10:20 Muğan PFK-Təhsil (Neftçala)
11:20 UGİM (Salyan) - UGİM (Neftçala) 
U-10 Liqa 
I  tur 
Cəlilabad Şəhər Mərkəzi Stadionu                                                                                                                                                                            
11:20 Muğan PFK-Təhsil (Neftçala)                  
11:20 UGİM (Salyan)-Neftçi İK İB-Neftçala                  
12:10 Məhsul (Cəlilabad)-UGİM (Neftçala)                  
U 14 Liqa
Cəlilabad Şəhər Mərkəzi Stadionu                                                                                                                                   
13:00 Masallı- Neftçi İK İB-Neftçala                   
14:15 Muğan PFK- UGİM (Biləsuvar)
 
Lənkəran
22 sentyabr
U-13 Liqa
I tur
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu.
10:00 Təhsil (Lənkəran)-UGİM (Masallı)
10:00 UGİM (Astara)-Boradigah (Masallı) Gİİ
11:10 Zirvə (Lənkəran)-Ərkivan (Masallı)
U-11 Liqa
I tur
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu.
11:10 Ərkivan (Masallı)-Xəzər Lənkəran FK
11:10 Viləş (Masallı)-UGİM (Masallı)
12:10 Boradigah (Masallı) Gİİ-UGİM (Astara)
12:10 Təhsil (Lənkəran)-Qala-95 (Masallı)
 
23 sentyabr
U-12 Liqa
I tur
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu.
10:00 Ərkivan (Masallı)-UGİM (Masallı)
11:00 Xəzər Lənkəran FK-UGİM (Astara)
U-10 Liqa
I tur
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu.
10:00 Xəzər 92 (Lənkəran)-Ərkivan (Masallı)
10:00 Zirvə (Lənkəran)- UGİM (Masallı)
11:00 Təhsil (Lənkəran)-UGİM (Astara)
U-14 Liqa
Lənkəran Şəhər UGİM-in stadionu.
12:00 Zirvə (Lənkəran) - UGİM (Masallı)
13:00 UGİM (Astara) - Ərkivan (Masallı)
14:00 Boradigah (Masallı) Gİİ - Təhsil (Lənkəran)
 
Mingəçevir
22 sentyabr
U-14 Liqa
Mingəçevir şəhər stadionu
10:00 UGİM (Goranboy) - UGİM-Ulduz (Mingəçevir) (A)
11:10  Ramal (Tərtər) - UGİM Top-Qapı (Bərdə) (B)
12:20 UGİM (Bərdə) - Aran FK (Ağcabədi) (D)
13:30 Pambıqçı (Bərdə) - UGİM (Ağcabədi) (E)
U-12 Liqa
I  tur
Mingəçevir şəhər stadionu
14:40 UGİM (Ağdam)-UGIM Naftalan
14:40 UGİM (Mingəçevir)-UGİM (Goranboy)
15:40 Pambıqçı (Bərdə)-UGİM-Ulduz (Mingəçevir)
15:40 UGİM (Bərdə)-UGİM (Ağcabədi)
16:40 Aran FK (Ağcabədi)-UGİM-Top-Qapı (Bərdə)
 
23 sentyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Mingəçevir şəhər stadionu
10:00 UGİM (Goranboy)-UGİM (Ağcabədi)
11:00 Ramal (Tərtər)-UGİM-Ulduz (Mingəçevir)
12:00 UGİM-Top-Qapı (Bərdə)-Pambıqçı (Bərdə)
13:00 UGİM (Bərdə)-UGİM (Ağdam)
U-11 Liqa
I tur 
Mingəçevir şəhər stadionu
10:00 UGİM (Ağcabədi)-Pambıqçı (Bərdə)
10:00 UGİM (Bərdə)-UGİM (Goranboy)
11:00UGIM Naftalan-Ramal (Tərtər)
11:00 UGİM (Ağdam)-UGİM-Ulduz (Mingəçevir)
12:00 UGİM-Top-Qapı (Bərdə)-UGİM (Mingəçevir)
U-10 Liqa
I tur 
Mingəçevir şəhər stadionu
12:00 UGİM-Top-Qapı (Bərdə)-Pambıqçı (Bərdə)
13:00 UGIM Naftalan-UGİM (Ağdam)
13:00 UGİM (Ağcabədi)-UGİM-Ulduz (Mingəçevir)
14:00 UGİM (Bərdə)-Ramal (Tərtər)
U-14 Liqa
Mingəçevir şəhər stadionu
15:00 A-B qalibi oyunayacaq
 
Qax
22 sentyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Qax Olimpiya Kompleksinin stadionu
10:00 UGİM (Zaqatala)-Olimpik ROİL (Qax)               
10:00 UGİM (Oğuz)-ROİL Qax                   
11:00 Gənclik (Şəki)-UGİM (Şəki)                  
11:00 Lokomotiv Balakən-UGIM(Balakən)                  
12:00 Kürmük (Qax)-Balakən                  
U-12 Liqa
I tur
Qax Olimpiya Kompleksinin stadionu
12:00 UGİM (Qax)-Gənclik (Şəki)
13:00 Şorsu (Şəki)- 3№-li məktəb klubu (Şəki)                  
14:00 UGİM (Oğuz)-Viktoriya (Zaqatala)                  
15:00 UGİM (Zaqatala)-Balakən                  
16:00 Lokomotiv Balakən-UGİM (Şəki)               
U-11 Liqa
I tur
Qax Olimpiya Kompleksinin stadionu
13:00 Lokomotiv Balakən-Balakən                  
13:00 Viktoriya (Zaqatala)-UGİM (Oğuz)                  
14:00 Daşqın FK (Zaqatala)- 3№-li məktəb klubu (Şəki)                  
14:00 UGİM (Zaqatala)-Kürmük (Qax)                  
U-10 Liqa
I tur       
Qax Olimpiya Kompleksinin stadionu
15:00 Daşqın FK (Zaqatala)-UGİM (Oğuz)
15:00 UGİM (Zaqatala)-Şorsu (Şəki)
16:00 UGİM (Qax)- 3№-li məktəb klubu (Şəki)
 
22 sentyabr
U-14 Liqa
Qax Olimpiya Kompleksinin stadionu
11:00 UGİM (Zaqatala) - UGİM (Şəki)
12:10 UGİM (Oğuz) - UGİM (Qax)
 
Qəbələ
22 sentyabr
U-12 Liqa
I tur
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
10:00 UGİM Qəbələ-UGIM Rabitəçi (Yevlax)
10:00 Qəbələ İK-UGİM (İsmayıllı)
11:00 UGİM (Yevlax)-UGİM (Ağdaş)
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
12:00 UGİM (Ağdaş)-UGİM (Yevlax)
13:00 UGİM (Mingəçevir)-UGİM (İsmayıllı)
U-10 Liqa
I tur
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
11:00 UGİM (Ağdaş)-UGİM (Yevlax)
11:00 Qəbələ İK-UGIM Rabitəçi (Yevlax)
12:00 UGİM (İsmayıllı)-UGİM Qəbələ
U-11 Liqa
I tur
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
12:00 UGİM (Ağdaş)-Qəbələ İK
13:00 UGİM (Yevlax)-UGIM Rabitəçi (Yevlax)
U-14 Liqa
Qəbələ rayonu, Böyük Əmili kənd stadionu
14:00 UGİM (İsmayıllı) – UGİM (Yevlax)
15:00 UGİM Rabitəçi (Yevlax) – UGİM (Ağdaş)
 
Tovuz
22 sentyabr
U-12 Liqa
I tur
Tovuz şəhər stadionu
10:00 Tovuz Bələdiyyəsi - Qədirli (Tovuz)                
10:00 UGİM (Qazax) - Qartal (Tovuz)
11:00 Qazax Gənclər – UGİM (Tovuz)
11:00 Avey (Ağstafa) – Şəmkir Gİİ-UGİM
12:00 Gülül (Ağstafa) – Qala (Şəmkir)
12:00 Qələmçə (Ağstafa) - Birlik Gİİ (Şəmkir)
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Tovuz şəhər stadionu
13:00 Avey (Ağstafa) - Şəmkir Gİİ-UGİM     
13:00 Qazax Gənclər - Qədirli (Tovuz)                
14:00 Gülül (Ağstafa) – Qartal (Tovuz)
14:00 Turan Tovuz - UGİM (Tovuz)
15:00 Qələmçə (Ağstafa) – Ağstafa Gəncləri
U-10 Liqa
I tur
Tovuz şəhər stadionu
10:00 UGİM (Tovuz) – Ümid Əlimərdanlı Bələdiyyəsi (Tovuz)
11:00 Avey (Ağstafa) - Gülül (Ağstafa)
12:00 Ağstafa Gəncləri - Qədirli (Tovuz)                
13:00 Qartal (Tovuz) - Qələmcə (Ağstafa)
 
23 sentyabr
U-14 Liqa
I tur
Tovuz şəhər stadionu
10:00 Ağstafa Gəncləri - Qartal (Tovuz)
11:10 Turan Tovuz - UGİM (Qazax)
12:20 Yasamal Gİİ (Şəmkir) - Avey (Ağstafa)
13:30 Qazax Gənclər - UGİM (Tovuz)
14:40 Şəmkir Gİİ-UGİM - Qədirli (Tovuz)
U-11 Liqa
I tur
Tovuz şəhər stadionu
10:00 Gülül (Ağstafa) - Tovuz Bələdiyyəsi
10:50 Qədirli (Tovuz)  - Birlik Gİİ (Şəmkir)
11:40 Ağstafa Gəncləri - Qazax Gənclər
12:30 Şəmkir Gİİ-UGİM - Qələmcə (Ağstafa)
12:30 UGİM (Qazax) - Avey (Ağstafa)
 
Sumqayıt
22 sentyabr
U-12 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
10:00 Sumqayıt City FK-UGYŞM-1 (Sumqayıt)                
10:00 Sunami FK (Sumqayıt)-Təhsil RİM                  
11:00 Ələt FK-İOEUGİM (Sumqayıt)       
11:00 ROFM (Bakı)-Məhəllə uşaqları                
12:00 Uğur FK-Həkəri (Qubadlı)                
13:00 UGYŞM-2 (Sumqayıt)-Abşeron FK                
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
14:00 Ələt FK-Laçın (Pirəkəşkül)                
U-10 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
12:00 Məhəllə uşaqları (Sumqayıt)-Əlincə FK (Masazır)               
12:00 Sumqayıtspor PFK-Abşeron FK               
13:00 Gənclik-95 (Sumqayıt) -Uğur FK (Sumqayıt)               
13:00 Təhsil RİM (Sumqayıt)-UGYŞM-2 (Sumqayıt)                  
14:00 Sunami FK (Sumqayıt)-Sumqayıt City FK   
14:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Xızı Təhsil
 
23 sentyabr
Coca-Cola U-13 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
09:00 Gənclik-95 (Sumqayıt)-UGYŞM-1 (Sumqayıt)       
09:00 Həkəri (Qubadlı)-Sumqayıt City FK                
10:00 Məhəllə uşaqları (Sumqayıt)-UGYŞM-2 (Sumqayıt)                
11:00 İOEUGİM (Sumqayıt)-Zirvə (Xırdalan)                
12:00 Xızı Təhsil-ROFM (Bakı)                  
U-11 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
10:00 Xızı Təhsil-Əlincə FK (Masazır)       
10:00 Abşeron FK-Uğur FK  (Sumqayıt)                 
11:00 Veqa  (Sumqayıt) -Babək(Sumqayıt)                
11:00 UGYŞM-2(Sumqayıt) -Məhəllə uşaqları  (Sumqayıt)                 
12:00 Sumqayıt City FK-Gənclik-95 (Sumqayıt)                
12:00 Həkəri (Qubadlı)-Sumqayıt FK                  
U-10 Liqa
I tur
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
13:00 Sumqayıt FK-ROFM (Sumqayıt)                
U-14 Liqa
Sumqayıt şəhəri, Mehdi Hüseynzadə adına Sumqayıt şəhər stadionu
14:00 UGYŞM-1 (Sumqayıt) - Məhəllə uşaqları (Sumqayıt)
15:00 Araz Bakı UFK - Sunami FK (Sumqayıt)
16:00 İOEUGİM (Sumqayıt) - Gənclik-95 (Sumqayıt)
 
Quba
22 sentyabr
U 10 Liqa
I  tur 
Quba  Olimpiya Kompleksi
11:00 UGİM (Şabran)-Quba OK                  
11:00 UGİM (Siyəzən)-Nabran (Xaçmaz)                  
12:00 Metak (Qusar)- ŞKGB (Xaçmaz)
U 11 Liqa
I  tur
Quba  Olimpiya Kompleksi
12:00 Şirvanovka (Qusar)-Quba OK                  
13:00 Xudat-UGİM (Xaçmaz) 
13:00 ŞKGB (Xaçmaz)-UGİM (Siyəzən)                  
U 12 Lliqa
I  tur 
Quba  Olimpiya Kompleksi
11:00 ŞKGB (Xaçmaz)-UGİM (Şabran)                   
12:00 Şirvanovka (Qusar)-Neftçi İK-İB (Siyəzən)                  
13:00 Alekseyevka (Quba)-Nabran (Xaçmaz)                  
U 13 liqa
I  tur
Quba  Olimpiya Kompleksi
14:00 Şahdağ FK (Qusar)-UGİM (Şabran)                  
14:00 Şahdağ FK (Quba)-Neftçi İK-İB (Siyəzən)                  
15:00 Şirvanovka (Qusar)-UGİM(Xaçmaz)                  
15:00 Xudat (Xaçmaz)-Alekseyevka (Quba)                  
                                                     
23 sentyabr
U-14 Lliqa
I tur
Quba  Olimpiya Kompleksi
10:00 1-ci oyun
11:00 2-ci oyun
12:00 3-cü oyun
 
Gəncə
22 sentyabr
U-11 Liqa 
I tur
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 TİM (Gəncə)-Çinar UGFM                
11:00 Gəncə TİM-Ümid TİM (Gəncə)                  
12:00 UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə)-Azəri TİM (Gəncə)                
13:00 Qoşqar UGİM-2 (Gəncə)-Təhsil TİM (Gəncə)                
14:00 Kəpəz-Sarvan (Samux)                
Coca-Cola U-13 Liqa  
I tur
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 Azəri TİM (Gəncə)-Qoşqar UGİM-2 (Gəncə)                
11:00 UGİM (Göygöl)-Arzu UGİM-1 (Gəncə)                
12:00 Kəpəz-TİM (Gəncə)                
13:00 UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə)-Çinar UGFM                
14:00 Təbriz TİM (Gəncə)-Gəncə TİM                  
U-14 Liqa
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 Gəncə TİM - Təhsil TİM (Gəncə) (A)
11:10 Qoşqar UGİM-2 (Gəncə) - Çinar UGFHK (B)
12:20 Gənclik UGİM-2-Gəncə  - TİM (Gəncə) (D)
23 sentyabr
U-12 Liqa 
I tur
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 Təhsil TİM (Gəncə)-UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə)               
11:00 Gənclik UGİM-2(Gəncə)-UGİM (Göygöl)                  
12:00 Gəncə TİM-Qoşqar UGİM-2 (Gəncə)                  
13:00 Kəpəz-TİM (Gəncə)                  
14:00 TİM Uğur (Gəncə)-Azəri TİM (Gəncə)                   
U-10 Liqa
I tur
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 TİM (Gəncə)-Gəncə TİM                   
11:00 Azəri TİM (Gəncə)-Kəpəz                  
12:00 Sarvan (Samux)-Təbriz TİM (Gəncə)                  
U-14 Liqa
Gəncə şəhəri, Təhsil İdman Məktəbinin stadionu
10:00 Azəri TİM (Gəncə) - Kəlbəcər (E)
11:10 Kəpəz PFK - UGİM Gənclərbirliyi (Gəncə) (C)
12:20 A-B qalibi oyunayacaq
 
Ağsu
22 sentyabr
Coca-Cola U-13 liqa
I tur 
Ağsu şəhər stadionu
10:00 Kürdəmir Gİİ-Sabirabad
10:00 UGİM (Göyçay)-Hacıqabul-Şərq                  
11:00 Ağsu FK-Şirvan
11:00 Çərəkə (Göyçay)-Uğur (Ucar) Gİİ
U-14 liqa
Ağsu şəhər stadionu
12:00 Ağsu FK - Mürtülü FK
13:10 Kürdəmir Gİİ - Şamaxı OİK
14:20 Uğur (Ucar) Gİİ - Sabirabad
15:30 Şirvan (Şirvan) - UGİM (Göyçay)
 
 
23 sentyabr
U-10 liqa
I tur
Ağsu şəhər stadionu
10:00 Təhsil RİM (Şirvan)-Çərəkə (Göyçay)
10:00 UGİM (Göyçay)-Sabirabad
11:00 Uğur (Ucar) Gİİ-Şirvan
U-11 liqa
I tur
Ağsu şəhər stadionu
11:00 OİK-UGİM (Göyçay)               
 
Baş Sponsor 
Proyekt Partnyorları